Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü

Bilsem 2018 Grup Tarama Sistemi Tanıtım Sürümü

Başkanlığımız ve Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ortak çalışmasıyla her yıl gerçekleştirilen Bilim ve sanat merkezleri grup tarama uygulamasına ait Tanıtım Sürümü (2018) hem IOS hem Adroid İşletim sistemlerine uygun halde ilgili marketlerde yayına başlamıştır.
Bilsem 2018 Grup Tarama Sistemi Tanıtım Sürümü

“Bilsem 2018 Grup Tarama Sistemi Tanıtım Sürümü”nde soruların cevaplanma şeklini anlatan 3 adet animasyon, 3 adet alıştırma ve 16 soru bulunmaktadır. Her soruyu belirli bir süre içinde cevaplamanız gerekmektedir. Sürenin son 10 saniyesi sağ üst köşede gösterilecek ve süre azalarak bitecektir. Süre bitiminde cevap verilmez ise sonraki soruya otomatik olarak geçilecektir.

Animasyonlar ve sorular grup tarama sorularının benzeri veya kapsadığı konular değildir. Uygulama, sadece grup tarama sistemindeki ekran görüntüleri hakkında bilgilendirme ve cevaplamada pratiklik kazandırma amaçlıdır.

Uygulama ekranında denemeler yaparak öğrencinin sisteme hazırlanmasının amaçlandığı “Bilsem 2018 Grup Tarama Sistemi Tanıtım Sürümü” hem Android hem IOS platformlarında  yayındadır. Tanıtım sürümü aşağıdaki bağlantılardan ya da ilgili cihazların marketlerinden indirilebilir.

 

Apple Store (IOS) Sürümü

https://itunes.apple.com/tr/app/bilsem-tan%C4%B1t%C4%B1m/id1303486851?mt=8

 

Google Play (Android) Sürümü

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.meb.bilsemdemo

Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü Zemin Kat A/B Blok 06650 Kızılay/ ANKARA - 0 312 413 11 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.